РРО не будуть введені для підприємців І групи та підприємців — фізосіб II і III групи з доходом до 1 млн грн

s01942121Верховна Рада підтримала в другому читанні і в цілому законопроект №1088 «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (щодо державних гарантій суб’єктам господарювання у застосуванні ними реєстраторів)». За відповідне рішення проголосували 248 нардепів, повідомляє РБК Україна.
Як повідомила голова парламентського Комітету з питань податкової та митної політики, нардеп з фракції «Блок Петра Порошенка» Ніна Южаніна, касові апарати не будуть введені для підприємців І групи та підприємців — фізичних осіб II і III групи з доходом до 1 млн грн.
Разом з тим, за її словами, при досягненні та перевищенні доходу в 1 млн грн підприємець зобов’язаний застосовувати касові апарати з першого числа місяця наступного за кварталом, в якому досягнуто перевищення такого розміру доходу.
«Після досягнення ними обсягу (доходів – ред.) в 1 млн грн такий суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа має встановити РРО з першого числа місяця наступного за кварталом, в якому досягнуто таке перевищення», — сказала Южаніна.
Вона нагадала, що середній розмір річного доходу для підприємців II групи становить 1,5 млн грн, а III групи — 20 млн грн.
Закон прийнято з поправкою, яку озвучила під час засідання парламенту міністр фінансів Наталія Яресько, а саме: доручити Кабінету Міністрів до 1 вересня внести до Верховної Ради порядок перевірки підприємців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *